Проблема дефіциту ліків в Україні буде вирішена наступними днями

дефіцит ліків

За словами депутата, які наводить Укрінформ, певні затримки поставок пов’язані з логістичними проблемами. Проте вже найближчими днями Україна отримає понад 2 мільйони доз йоду на тлі дефіциту, який виник в аптечній мережі. Те ж саме стосується і гормональних препаратів,які вже закуплені і скоро проблему їхнього дефіциту буде вирішено.

Щодо безрецептурних седативних засобів, то більшість з них є ліками вітчизняного виробництва. Оскільки за словами Радуцького усі українські фармацевтичні компанії вже налагодили своє виробництво, найближчими днями вони з’являться в аптеках.  

Щоб уникати дефіциту найблільш затребуваних ліків в майбутньому, який також може бути пов’язаний із логістикою, він закликав українців не провокувати дефіцит та утриматися від запасів ліків більше ніж на місяць.

Радуцький підкреслил, що зараз українські аптеки працюють всюди, де тільки можливо, тоді як в перші тижні російської агресії більшість з них, особливо комерційні, залишалися закритими. Крім того, депутат запевнив, що МОЗ найближчим часом вирішить питання з доставкою ліків у регіони, де тривають активні бойові дії.

Використані фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

Прокрутить вверх