Sanofi, Novartis, AbbVie та інші фармкомпанії скорочують свою діяльність в Росії

big pharma

Список фармацевтичних компаній, які максимально обмежують свою діяльність на теріторії країни-агресора почав зростати. Першим представником великої фарми, який заявив про скорочення експорту своїх продуктів в Росію, стала американська компанія Eli Lilly. Таку позицію розділила компанія Sanofi, яка оголосила,  що негайно припинить будь-яку рекламну та медійну діяльність у Росії, а також будь-які нові витрати, не пов’язані з постачанням «основних ліків та вакцин».

Про підтримку України заявив швейцарський фармацевтичний гігант Novartis. Він повідомив, що разом із своїм підрозділом Sandoz призупиняє будь-які інвестиції в Росії та припиняє будь-яку комерційну маркетингову діяльність, а також усі наукові заходи, організовані нами або зовнішніми сторонами.

Американська фармкомпанія Merck також від подальших інвестицій в Росії. Компанія також  припинила планувати нові клінічні дослідження на теріторії цієї страни.

У заяві, яку опубліковала компанія AbbVie йдеться про те, що вона «тимчасово призупинила діяльність усіх  естетичних продуктів у Росії».

Раніше компанія Bayer оголосила, що припиняє всі витрати в Росії та Білорусі, не пов’язані з постачанням основних продуктів у галузі охорони здоров’я та сільського господарства, а компанія Pfizer пообіцяла передати прибуток від продажу своїх ліків на російському ринку на підтримку України.

Використані фото Shutterstock/FOTODOM UKRAINE

 

Прокрутить вверх